Seniorzy w Lublinie

27 września 2019 r. nasi seniorzy z gm. Susiec uczestniczyli w wycieczce do Lublina zorganizowanej w ramach projektu "Pora dla Seniora". Wspólnie z przewodnikami zwiedzili Wzgórze zamkowe z Zamkiem Lubelskim, Bramę Grodzką, Bazylikę Ojców Dominikanów, Rynek z gmachem Trybunału Koronnego, Archikatedrę, Bramę Krakowską, Nowy Ratusz, deptak i Plac Litewski oraz Muzeum Wsi Lubelskiej.

Projekt realizuje Gmina Susiec pn. „PORA DLA SENIORA” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków EFS, Oś Priorytetowa 11 Włączenie społeczne, Działanie 11.2 Usługi społeczne i zdrowotne.

Święto Pieczonego Ziemniaka 2019