Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
  • Image 01
  • Image 02
  • Image 03
  • Image 04
  • Image 05
  • Image 06
  • Image 07
  • Image 08
  • Image 09
Gminny Ośrodek Kultury w Suścu
Powitanie
Witaj na oficjalnej stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu.

22 FINAŁ WOŚP 12 stycznia 2014 r.

Przy Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu został utworzony sztab o numerze 879.  Szefem Sztabu była Joanna Kowalczuk, a wolontariuszami  Przemysław Drążek, Szymon Fronc, Natalia Hałasa, Anna Jarosz, Wiktoria Jarszak, Zofia Kowalik, Gabriela Krawczyk, Oliwia Ksiądz, Justyna Łasocha, Aleksandra Malec, Piotr Muła, Sandra Najda, Wioletta Obirek, Marcin Onuszczuk, Marlena Portka, Monika Skiba, Natalia Soluch, Emilia Witko, Kacper Wysocki i Natalia Żuk.
Głównym hasłem XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy było: NA RATUNEK, a tematem: „Na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.”
W dniu 12 stycznia Sztab przy GOK-u w Suścu przygotował  wiele atrakcji. Pierwszą z nich był Turniej w piłkę siatkową – była to już 3 edycja, który odbywał się w hali sportowej przy ZSP w Suścu,  gdzie zmierzyły się cztery drużyny.

Dalsza część programu odbyła się w sali widowiskowej GOK-u. Wystąpili uczniowie z Zespołu Szkół Publicznych w Suścu przygotowanych pod kierownictwem Barbary Jarczak. Kolejny występ to koncert w wykonaniu uczniów ze Szkoły Casio działającej przy GOK-u w Suścu, gdzie świetnie zagrali na keyboardach: Sebastian Ważny, Natalka Zażycka i Kacper Kołodziejczyk. Opiekunem jest Pan Zdzisław Hacia.

Wystąpiły również solistki z 10.DH „Traperski Krąg” czyli Emilka, Ola, Zosia, Natalka i Wiola, oraz cała drużyna zaśpiewała Bieszczadzkie Regę.

Niespodzianką tego wieczoru był występ naszego Radnego – Pana Stanisława, który uświetnił swoim występem naszą imprezę.

Na koniec Sekretarz Gminy Tadeusz Suski wręczył  puchary, dyplomy i nagrody zwycięzcom turnieju w piłkę siatkową. I miejsce zajęła Drużyna Oldboy +37 Susiec, II  Olimpic Ciotusza, III Drużyna Susiec II i  IV miejsce Grabowica Fire.

I w końcu doszliśmy do kulminacyjnego punktu, gdzie przed budynkiem GOK-u szef sztabu wspólnie ze  wszystkimi rozpoczął odliczanie od 10 do 1, gdzie zostało puszczone „Światełko do nieba”.

Tego dnia wolontariusze uzbierali 3500,00, a wszystkie pieniążki przeliczała komisja w składzie Krzysztof Łagowski, Magdalena Syta i Anna Rojek.

A ja ze swojej strony kieruję wielkie podziękowania do wolontariuszy, którzy nie zważając na złą pogodę dzielnie zbierali pieniążki do puszek kwestarskich.

[GALERIA ZDJĘĆ]

Informator Turystyczny
Muzeum pożarnictwa w Oseredku
Najnowszy album
Konkurs Plastyczny "Arcydzieła z odpadów"

W naszej galerii posiadamy
zdjęć!
Kargul i Pawlak
Polub nasz profil na Facebook
Bądź zawsze na bieżąco